Autopotahy na míru - ostatní materiály a střihy na Chevrolet Orlando

Autopotahy na míru z různých materiálů ať už sportovního tunningového

vzhledu nebo klasických střihů. Některé autopotahy lze doplnit výšivkou

na přání.

Autopotahy na míru - ostatní materiály a střihy na vozy Chevrolet Orlando.

Autopotahy na míru - ostatní materiály a střihy na Chevrolet Orlando Počet produktů: 5

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • 3 340,00 Kč

  Autopotahy na míru, model Sonic Autopotahy sportovního vzhledu pro příznivce tohoto stylu a samozřejmě nejen pro ně. Černé boky a střední díl jasné barvy v kombinaci s výšivkou dle vašeho výběru. Vašemu autu zajistí sportovní vzhled, vám maximální pohodlí a sedadlům potřebnou ochranu.

  3 340,00 Kč
 • 4 150,00 Kč

  Autopotahy na míru, model Comfort Autopotahy tunningového vzhledu pro příznivce tohoto stylu a samozřejmě nejen pro ně. Černé boky a střední barevný díl zajimavého střihu vašemu autu zajistí sportovní vzhled, vám maximální pohodlí a sedadlům potřebnou ochranu. Výšivka na přední díly autopotahu v ceně.

  4 150,00 Kč
 • 4 150,00 Kč

  Autopotahy na míru, model Boomerang Autopotahy tunningového vzhledu pro příznivce tohoto stylu a samozřejmě nejen pro ně. Černé boky a střední barevný díl zajimavého střihu vašemu autu zajistí sportovní vzhled, vám maximální pohodlí a sedadlům potřebnou ochranu. Výšivka na přední díly autopotahu v ceně.

  4 150,00 Kč
 • 4 180,00 Kč

  Autopotahy na míru, model Manhattan Model Manhattan má luxusní vzhled, je velice příjemný na dotek a zajišťuje maximální pohodlí. Jednobarevné provedení podtrhuje vzhled interiéru. K výrobě je použita velice kvalitní a trvanlivá látka podvrstvená molitanem zakrytovaná mřížkou.

  4 180,00 Kč
 • 4 180,00 Kč

  Autopotahy na míru, model Laura Model Laura má luxusní vzhled, je velice příjemný na dotek a zajišťuje maximální pohodlí. Kombinace černých boků a jednobarevných středních dílů potěší hlavně zákazníky, kteří...

  4 180,00 Kč
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek