Autopotahy na Ford Transit, od r. 2006 - 2013, 1+2 místa, Authentic Premium Matrix

Nové

Autopotahy Authentic Premium na Ford Transit, od roku 2006 - 2013, 1+2 místa, Matrix šedá, černá, béžová

FORD TRANSIT, 3 místa, od r. 2006-2013. Sedadlo řidiče s loketní opěrkou. Dvojsedadlo spolujezdců, 3x opěrka hlavy. Pokud nemáte loketní opěrku u řidiče napište nám to do poznámky k objednávce.

Více informací

3 900,00 Kč

Více informací

Autopotahy Authentic Premium na Ford Transit, od roku 2006 - 2013, 1+2 místa, Matrix šedá, černá, béžová

Přo objednávce vyberte požadovanou barvu v nabídce.

FORD TRANSIT, 3 místa, od r. 2006-2013. Sedadlo řidiče s loketní opěrkou. Dvojsedadlo spolujezdců, 3x opěrka hlavy. Pokud nemáte loketní opěrku u řidiče napište nám to do poznámky.

Obrázky jsou do jisté míry ilustrativní. Mapa sedadel nemusí odpovídat přesně tvarům sedadel a opěrek ve vašem vozidle, je hlavně pro ověření dělení sedadel a výbavy ve vozidle. Autopotahy na míru jsou šité na konkrétní model a tvar sedadel. Na fotografiích je většinou ukázkové sedadlo s nabízeným potahem z jiného vozu.

Pokud konfigurace sedadel a výbavy není totožná s vaším vozidlem, zadejte prosím dotaz zda je možná změna. Lze také zadat objednávku a do poznámky zadat požadovanou změnu, v nejhorším to nebude možné a navrhneme náhradní řešení. Objednávka nebude samozřejmě v takovém případě platná.

Zadní opěradla jsou potažená také v zavazadlovém prostoru - žádné gumičky a háčky, ale kompletní potah.

Automobilová čalounická látka + molitan + ochranná mřížka. Originální čalounická látka používaná v automobilovém průmyslu u prestižních výrobců.

Mezí středovým pruhem a boční látkou je všitá lemovka, která barevně ladí s autopotahem a hlavně má zesilující účinek na šev - prodlužuje životnost autopotahů.

Autopotahy jsou vhodné pro velmi zatížené služební vozy, ale i pro reprezentativní auta a taxi služby.

Vhodné pro auta s bočními airbagy, ale lze použít i pro auto, které boční airbag nemá (speciální šev).

Zboží je atestováno - ATEST 8SD.

Dodání cca 14 dnů.

Zakázková výroba.

Na ilustrační fotografii je vyfocena sedačka z auta Škoda Octavia II. Vzhledem k tomu, že auta mají různá sedadla a autopotahy jsou šité přesně dle tvaru sedaček v konkrétním autě, potahy pro Váš vůz se můžou od ilustrační fotky tvarově lišit. Při výrobě a zpracování střihů pro konkrétní auto je vždy přihlíženo k původním švům a tvarům sedadel a k tomu, aby výsledný efekt byl co nejlepší z estetického a funkčního hlediska. 

U tohoto produktu se nehradí poštovné a balné.

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: