Vítejte na Fajnautopotahy.cz

Aktualizace informací 23.3.2020 20.00hod.

Obchod je v provozu a objednávky přijímáme. U některých položek může dojít ke zpoždění dodání vzhledem ke složité situaci v logistice.

Vzhledem k situaci se doporučují platby předem převodem nebo dobírku s možností platby kartou na výdejním místě.

Dopravce Zásilkovna vydala opatření pro přijímání jen bezhotovostních plateb a pokud zvolíte platbu dobírkou a tohoto dopravce, je třeba vybrat výdejní místo s možností platby kartou, výdejní místa jsou většinou v provozu i když jsou to obchody jinak uzavřené, vláda uznala výdejní místa jako poskytovatele poštovních služeb a zákaz provozu nemusí respektovat, ale jen pro výdej a příjem zásilek a záleží na konkrétním výdejním místě, zda je v provozu. Většina z nich je v provozu.

Česká pošta funguje bez výraznějších omezení pro všechny zákazníky vyjma těch v karanténě, i těm lze balík doručit - informace v aktualitách na stránkách České pošty.

Česká pošta vydala prohlášení, ve kterém žádá o bezhotovostní platby na přepážce nebo doručování již zaplaceného zboží. Poštovní doručovatelé přijímají hotovost, ale ve speciálním režimu a v co nejmenší míře.

Nadále pokračuje akce kolo štěstí.

Vyhrajte slevu nebo věcnou výhru ke své případné objednávce!

Hraje se před objednávkou a výhra se uplatňuje při objednávce.

V našem kole štěstí vyhrává každý!!!

např. slevu 6%, slevu 7%, luxusní vůni do auta, atd.

(pro účast ve hře jděte na "Přihlásit se" a vytvořte si účet)

Více informaci zde

Zavřít

Univerzální autopotahy ano nebo ne, v obchodním domě vám neporadí

 

Je váš vůz ojetý či ho hodláte vyměnit za novější typ a nechce se vám investovat do autopotahů, které budou ušity na míru? Anebo máte rádi nový vzhled za málo peněz - to vám nabízí právě univerzální autopotahy, které jsou vhodné téměř do všech typů automobilů. Pokud je tomu tak, jistě s výběrem autopotahů nečekejte na slevovou akci ve vašem obchodním domě, tam vám totiž jistě neprozradí, že na váš vůz poptávané potahy ne zrovna perfektně pasují, v obchodních řetězcích ani nemají šanci tyto informace vědět, to vám prozradí jedině specializovaný prodejce. Tyto cenově dostupné potahy do auta mají navíc dlouhou životnost, díky které vám rády poskytnou univerzální autopotahy své služby na několik let.

Univerzální autopotahy Sport Line, barva červená            Univerzální autotrika Cappa Sport, barva modrá    /prava pro systém airbag u UNI potahů

 

Airbagy autopotahům nedělají problém

V předních sedadlech mají tyto univerzální autopotahy ve většině případů úpravu, která umožňuje funkci systému airbagů ve vašem autě. Elastický úplet zadní části potahů se zase přizpůsobí vašim sedadlům. Většina naprosto běžných typů automobilů a to včetně automobilů užitkových, kvalitu a cenovou dostupnost těchto autopotahů jistě ocení. Nebudete tak muset investovat peníze do potahů, které se vyrábí na míru vašeho současného vozu. Výhodou také je, že pokud víte, že automobilem budete cestovat ve většině případů sami, můžete si pořídit potah pouze na přední sedadlo řidiče a nemusíte tak investovat do kompletně celého auta.

 

Vyšperkujte svůj nový i ojetý vůz

Jak již bylo řečeno v úvodu, je naprosto jedno, zda vlastníte nový či ojetý vůz. Univerzální autopotahy by jistě měli padnout každému vozu, ovšem ne vždy tomu tak je a proto je potřeba důkladně zvážit investici do potahů, které jsou připravovány na míru. V žádném případě se ovšem neobávejte toho, že budete kupovat zajíce v pytli. Na rozdíl od obchodních řetězců, vám poskytneme alespoň užitečné rady a odborné názory, které vás ve vašem výběru buď utvrdí anebo vám ho vyvrátí. Široký výběr, zkušenosti a především kvalitní potahy, to je jen zlomek toho, co můžete pro svůj vůz opravdu udělat a ještě k tomu všemu ušetřit.

Univerzální autopotahy na přední sedadla Active Sport, barva šedá           Sport Cushion, barva červená - univerzál na jedno sedadlo         UNI potahy na jedno sedadlo Alka Style, barva šedá