Autopotahy na míru do každého vozu

 

Rozčiluje vás pohled na odřené autopotahy ve vašem voze? Stydíte se ve svém voze přepravovat spolujezdce, jelikož jsou vaše autopotahy roztrhané a plné oděrek? V tom případě vám naše autopotahy na míru jistě udělají radost. Vyměňte staré a odřené autopotahy za nové a kvalitní, které jsou určeny konkrétním typům automobilů, jenž mají danou konfiguraci sedadel ve voze. Vdechněte svému automobilu nový život s kvalitními a přesně padnoucími autopotahy, které jsou vyráběny na míru. Váš vůz vám za ně jistě poděkuje.

 Autopotahy na míru Authentic Doblo Matrix barva šedá         Autopotahy na míru Authentic Velvet barva černá/oranžová     Autopotahy na míru Unique, barva černá

Autopotahy na míru se značně liší od univerzálních autopotahů

Autopotahy na míru se od autopotahů univerzálních liší zejména v tom, že jsou, jak již bylo řečeno, vyráběny na konkrétní typ automobilu. Univerzální potahy jsou určeny především do vozů, které jsou sériové vyráběny a disponují standardními sedadly. Všechny typy autopotahů na míru se dají upravit pro systém bočních airbagů atestovanou technologií, univerzální autopotahy také většinou mají tuto úpravu, ale pozor ne u všech tomu tak je. Univerzální autopotahy jsou spíše vhodnější do starších typů vozidel, která disponují několika plasty v blízkosti sedadel, ovšem tvary sedaček se řadí mezi standardní. Pokud vás ovšem osloví právě zmíněné autopotahy na míru, bude vás čekat dilema, které se bude týkat cenové relace. Je pouze na vás, zda se rozhodnete do autopotahů investovat více peněz či se spokojíte s velmi solidními, ovšem levnějšími autopotahy do vašeho automobilu.

 

Nejlevnější autopotahy na míru

Ty nejlevnější autopotahy na míru pořídíte zhruba za 2.000 Kč. Jsou vyrobeny z velmi solidní, netkané syntetické látky, která je navíc odolná vůči šosování a oděru. Nejedná se v žádném případě o levné a nekvalitní zboží, ba naopak i tyto autopotahy ve voze vypadají velmi pěkně a jejich životnost je pro běžné uživatele úctyhodná. Pokud se ovšem nespokojíte pouze s průměrem nebo váš vůz je v provozu po většinu každého pracovního dne, můžeme vám nabídnout a určitě i doporučíme autopotahy na míru, které jsou o něco dražší, ovšem i kvalitnější. Lepší materiály, delší životnost a větší otěruvzdornost těchto autopotahů je v tomto případě samozřejmostí. Tyto typy potahů jsou velmi odolné a mají velmi příjemný design, který doladí interiér vašeho vozu na jedničku.

Autopotahy na míru Authentic Doblo Žakar barva červená       Autopotahy na míru Authentic Doblo Žakar barva červená     Autopotahy na míru Authentic Doblo Žakar barva červená